עבודה בקידום אתרים?

בפניך הזדמנות לשפר את הכישורים ולצבור ניסיון בתחום השיווק הדיגיטלי וקידום האתרים בגוגל.

אנחנו מחפשים מומחים בעלי נסיון עם מוטיבציה ורצון להצליח אשר מעוניינים ללמוד וליישם את הידע שלנו בקידום אתרים, שיווק באינטרנט, עיצוב אתרים לעסקים, פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, טיקטוק, ניהול מוניטין ושיווק דיגיטלי ברשתות החברתיות.

לרגל התרחבותינו, דרושים לתפקידים הבאים:

ניהול רשתות חברתיות ( Social Media Management)  :

המועמדים ילמדו איך לתכנן וליישם אסטרטגיות שונות של פרסום ברשתות החברתיות עבור לקוחותינו. העבודה כוללת בין היתר פירסום בפייסבוק ובדפים עסקיים, פרסום בגוגל לעסק שלי, פרסום באינסטגרם, פרסום בלינקדאין, פינטרסט, וייז ועוד. ההתמחות בניהול רשתות חברתיות כוללת עבודה שוטפת וצמודה עם מעצב גרפי, מנהל תיק לקוחות ומומחה לבניית אסטרטגיית שיווקית ברשתות החברתיות השונות בזמן אמת. ההתמחות ב-(SMM) כוללת אחריות, תפעול וניהול דף עסקי של לקוחותינו ברשתות החברתיות, פירסום תוכן שיווקי, מתן מענה ותגובות ללקוחות ויצירת לידים חמים תוך כדי יישום האסטרטגיה שלנו בניהול רשתות חברתיות. על העובד נדרש לסיים מספר הסמכות של פייסבוק.

קידום אתרים אורגני (SEO) :

תפקיד מקדם אתרים בגוגל הוא לתכנן וליישם אסטרטגיה של קידום אתרים אורגני ללקוחותינו. מקדם האתרים יעבוד בצורה שוטפת עם מנהל תיק הלקוחות, עם מתכנת מומחה לבנית אתרים לעסק, מעצב האתר ומומחה לשיווק דיגיטלי שיעזרו ליצירת קמפיין שיווקי מותאם אישית לצרכי הלקוח. על מקדם האתרים לדעת לאפיין את צרכי הלקוח, לשלוט בכלי מילות המפתח, קידום פנים האתר (On Page SEO), קידום חיצוני, בין היתר באמצעות קישורים (Off Page SEO), ובניית קמפיינים שעומדים בקנה אחד עם הדרישות והאיסורים של גוגל של אופטמיזציה (Local SEO). על מקדם האתרים יהיה להשלים הסמכות רלוונטיות של גוגל.

בנית אתרים (Website Design)

האם יש לך ידע ונסיון בבנית אתרים? אנחנו מחפשים שחקן קבוצתי שיודע לתקתק עבודה, עם מתן דגש על הפרטים הקטנים בכל מה שקשור לאופטמיזציית קוד, מבנה ותוכן. בוני האתרים שלנו עובדים בצמוד למנהל תיק לקוחות, מעצב גרפי ומעצב אתרים מומחה מטעמנו על מנת ליצור אתר בהתאם לדרישות הלקוח, יצירת חווית משתמש ושורה תחתונה, אתר שגולשים אוהבים. נדרש להציג תיק עבודות.

אם אתם מחפשים להתמחות ולעבוד בחברה מקצועית שמתמחה בקידום אתרים, שיווק באינטרנט ובניית אתרים בחיפה, אתם מוזמנים להשאיר פרטים.